Hasičský záchranný sbor České republiky

Přejdi na

Předcházíme rizikům

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Referent majetkové správy

14. 6. 2024 - Oznámení o volném pracovním místě

MV – generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR

Oznámení o volném pracovním místě

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • dobrá práce na PC
  • flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost
  • znalost MS Office, internet

Hlavní pracovní náplň:

Koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení u GŘ HZS ČR.

Zaměstnanec zejména:

  • připravuje, organizuje a administruje zadávání veřejných zakázek v působnosti GŘ HZS ČR,
  • udržuje součinnost s odborným útvarem MV ve věci zadávání veřejných zakázek,
  • zabezpečuje zpracovávání dokumentace veřejných zakázek,
  • účastní se jednání komisí při zadávacích řízeních,
  • podílí se na metodickém řízení zadávání veřejných zakázek u GŘ HZS ČR,
  • zabezpečuje evidenci a archivaci dokumentace veřejných zakázek a smluv,
  • zabezpečuje evidenci a aktualizaci veřejných zakázek v národním elektronickém nástroji,
  • zpracovává analýzy, statistiku a plány v oblasti zadávání veřejných zakázek,
  • vyžaduje od podřízených orgánů informace k plnění úkolů ve svěřené oblasti činnosti.

Nabízíme:

  • pracovní poměr, který je upraven zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů,
  • pružná pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna,
  • závodní stravování/stravenky,
  • platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 264/2022 Sb.),
  • rozpětí platového tarif v 12. platové třídě: od 27 250 do 40 120 Kč, podle započitatelné praxe,
  • možnost osobního příplatku po zapracování,
  • možnost školení k spravovaným oblastem.

Místo výkonu práce:

Praha 4 – Chodov/Horní Roztyly.

Doklady, které uchazeč doloží:

  • strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Výše uvedené dokumenty doručte písemně na adresu: GŘ HZS ČR, Kloknerova 26, Praha nebo emailem na adresu: tomas.vlasanek@hzscr.cz

Dotazy k pracovní náplni směřujte na tel.: 724 181 878 nebo e-mail: tomas.vlasanek@hzscr.cz

Nástup možný od 1.8.2024

V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

vytisknout  e-mailem