HZS Plzeňského kraje

Předcházíme rizikům

Na krajské soutěži bodovala Plzeň

Krajskou soutěž v požárním sportu vyhrálo družstvo hasičů soutěžících za Plzeň-město. Těsně za nimi zůstalo družstvo hasičů z Domažlic a třetí místo si odvezli hasiči podniku SŽDC Plzeň.

38Fotogalerie zde.Krajská soutěž v požárním sportu Hasičského záchranného sboru se konala ve dnech 14. června a požární stanici Plzeň-Košutka a 15. června v areálu Městského stadionu v Tachově. Během dvou soutěžních dní soupeřilo osm družstev ve čtyřech disciplínách požárního sportu. První den soutěže se závodníci utkali ve výstupu na cvičnou věž, kde si nejlépe vedl domažlický Jaroslav Hrdlička. Odpoledne hasiči běhali 100 metrů s překážkami. I v této disciplíně zvítězili domažličtí – tentokrát Milan Netrval. Druhý soutěžní den byla na programu štafeta 4x100 metrů, kterou vyhrál tým hasičů z Plzně. Následoval požární útok, který se nejlépe vydařil domažlickým hasičům.