HZS Jihočeského kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Jihočeští hasiči běželi půlmaratón

V neděli 12. října 2014 se příslušníci HZS Jihočeského kraje zúčastnili oficiálního Přeboru České republiky záchranných a bezpečnostních složek v půlmaratónu. Přebor byl součástí hlavního závodu "Hradecký půlmaraton" jako jedna z kategorií.

Závodu, který odstartoval v pravé poledne v centru Hradce Králové, kde měl i svůj cíl, se zúčastnilo 1 408 závodníků. Na trať dlouhou 21,097 km za HZS Jihočeského kraje vyběhli Tomáš Kubeš a Pavel Rožboud (ÚO Český Krumlov) a Karel Krejčí (KŘ).

Tomáš Kubeš v kategorii IZS obsadil krásné 3. místo, Karel Krejčí skončil na 5. místě a Pavel Rožboud pak na místě 47.

Celkové výsledky a další informace o závodu naleznete v přiložených souborech či na odkaze http://www.sportvisio.cz/zavody/hradecky-pulmaraton/prebor-izs.