We protect life, health and property

Quick links: Sitemap Text version Česky Fulltext search

Main menu

Bohdanka 2012

Krajská soutěž v disciplínách TFA „O pohár ředitele HZS Středočeského kraje v TFA – Bohdanka 2012“ proběhla v sobotu 26. května 2012 na rozhledně Bohdanka v obci Bohdaneč, okres Kutná Hora.

Soutěž byla pojata jako modifikace disciplín TFA. Každý soutěžící byl povinen absolvovat celou trať s předepsanou výstrojí a výzbrojí a překonat v určeném pořadí překážky: Po startu musel rozvinout na vyznačenou vzdálenost dva proudy B, každý byl složen ze tří hadic B 75, zakončený proudnici. Následovalo překonání dvoumetrové bariéry, doběhnout k hammer boxu, kde musel 60 krát udeřit obouručním kladivem, následoval transport figuríny na vzdálenost 30 metrů, na stejnou vzdálenost přenesl dva 20 kg těžké barely, následoval výstup do 1. patra rozhledny a pomocí lana vytáhl závaží do výšky 5 metrů a závod zakončil výstupem po dřevěných schodech do vrchního patra rozhledny (42 metrů).

Výsledková listina v souvisejících dokumentech.