We protect life, health and property

Quick links: Sitemap Text version Česky Fulltext search

Main menu

Děčínský Mladý záchranář se konal ve Varnsdorfu

Soutěž prověřila znalosti žáků z oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva, bezpečnostně dopravní tématiky, fyzickou zdatnost, prohloubila znalosti a dovednosti ze záchranářské problematiky a ochrany člověka při mimořádných událostech.

Mladý záchranář Děčín (1).JPGMladý záchranář Děčín (1).JPG
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje Územní odbor Děčín pořádal ve spolupráci s Krajským a okresním sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sportovním klubem hasičů Ústeckého kraje, Městy Rumburk a Varnsdorf, Policií ČR KŘP Ústeckého kraje územní odbor Děčín a Zdravotnickou záchrannou službou oblastní středisko Děčín dne 3.6. 2014 IV. ročník soutěže „ Mladý záchranář – dokaž, že umíš o putovní pohár ředitele HZS ÚK, územního odboru Děčín “. Soutěž se konala na stadionu u sportovní haly ve Varnsdorfu a byla určena pro žáky II. stupně základních škol. Družstva byla čtyřčlenná ve složení 2 chlapci + 2 dívky.

- Základní škola a mateřská škola, Jílové, Školní 287

První místo obsadilo družstvo ze ZŠ Velký Šenov, Mírové nám. 440. Tato škola obhájila putovní pohár již potřetí. Druhá byla ZŠ a MŠ Benešov n.Pl., Opletalova 699 a na třetím místě skončila Základní škola Varnsdorf, nám. E. Beneše 469.

První dvě výherní družstva jsou pozvána k účasti v krajském kolo, které se uskuteční dne 18. 6. 2014 na hradě Doubravka v Teplicích.