Go

We protect life, health and property

Quick links: Sitemap Text version Česky Fulltext search

Main menu

Přebor HZS ČR v badmintonu se uskutečnil v Pardubicích, vyhrálo družstvo HZS Jihomoravského kraje

Přebor HZS ČR (9. Mistrovství ČHSF v badmintonu) se uskutečnil v Pardubicích, ve sportovní hale místní univerzity ve dnech 26. - 27.5.2018. Nad akcí převzali záštitu ředitel HZS Královéhradeckého kraje brigádní generál ing. František Mencl a ředitel HZS hl.m. Prahy brigádní generál ing. Roman Hlinovský, kteří celou akci osobně zahájili a na závěr předali ceny vítězům.

• SK Panteři Kladno

Turnaje se zúčastnilo 35 hráčů a hráček z celé ČR. Soutěž družstev vyhrála sestava HZS Jihomoravského kraje. Družstvo HZS hl.m. Prahy ve složení Marek Schoř, Vít Valenta a Quido Hartman skončilo na 3. místě. Ostatní výsledky jednotlivých disciplín jsou v příloze.