We protect life, health and property

Quick links: Sitemap Text version Česky Fulltext search

Main menu

Běžkařský závod bez běžek

30. 1. 2014 Bedřichov. Zrušit či nikoliv? Na tuto otázku hledali několik dní odpověď organizátoři již tradičních závodů v běžeckém lyžování v Bedřichově v Jizerských horách. I přesto, že sněhu bylo pomálu, ve čtvrtek 30. ledna se na start závodu u Šámalovy chaty postavilo hned 39 závodníků - hasičů, tentokrát však bez lyží v běžeckých tretrách. V čase 30:19 zvítězil Jiří Vavruška z HZS Jablonec nad Nisou, druhý byl David Šťastný z HZS Praha (31:25, vítěz kategorie 40 -49 let) a třetí místo vybojoval David Pross z HZS Hradec Králové (31:37). Těsně za touto trojicí doběhl do cíle vítěz kategorie 18 -29 let Tomáš Berger z HZS Bílá Třemešná v čase 31:42. Nejrychlejším “padesátníkem” se stal výtečný fotograf a běžec Milan Pacík z HZS Praha (42:42). Nejrychlejší ženou v cíli byla Miroslava Husárová z HZS České Budějovice, která zdolala trať za 49:18.

Stránkování: Number of photos: 16 / 2 | 1 2 |